خبرنامه موضوعات خبری آخرین اخبار
مراسم ختم فرزند سخنگوی دولت افزایش ۱۵ درصدی تردد خودروها در راه های خراسان شمالی طی ۹ ماه سال جاری ویجیاتو: بهترین بازی‌های داستانی با قدرت‌های فراطبیعی! معاون سرآمدان و نخبگان بنیاد ملی نخبگان: حمایت از نخبگان مأموریت ماست هیچ دستگاهی حق قطع انشعابات مدارس کهگیلویه و بویراحمد را ندارد استقبال وزارت نفت ازهمکاری با کشور‌های خلیج فارس عادت‌های اشتباه برای کاهش وزن پیش‌بینی بارش‌های پراکنده در همدان از فردا/دما از چهارشنبه به زیرصفر می‌رسد زبان فارسی به هوش مصنوعی Bard گوگل اضافه می‌شود مدیران اجرایی، پاسخگویی و رفع مشکلات مردم را در اولویت کاری قرار دهند پیروزی سپاهان برابر شهرخودرو با چاشنی رکوردشکنی فاکس نیوز سخنان نژادپرستانه بایدن را سانسور کرد! کافه‌های سیار با شکل و شمایل ماشین «وقت صبح» از آی‌فیلم بازپخش می‌شود پیامد انفجار یک اَبَر نو اَختر توسط هابل ثبت شد+فیلم توضیح هافبک هوادار درباره استوری جنجالی بهترین گوشی های زیر ۱۰ میلیون تومان مدل ۲۰۲۳ اعلام جزییات معافیت مالیاتی/ اصناف و حقوق‌بگیران بخوانند رزمایش گشت‌های رضویون محله محور بسیج با حضور ۶۶۳ تیم در قم آغاز شد انعقاد تفاهم نامه همکاری میان کمیته ملی پارالمپیک ایران و کره جنوبی
 

موزه‌ها ارتباط مؤثری با هم ندارند

۳ ماه پیش
موزه‌ها ارتباط مؤثری با هم ندارند

رئیس کاخ گلستان به همراه تعدادی از مدیران موزه‌ها، امین اموال‌ها و راهنمایان کاخ از موزه‌های دفینه دیدن کرده و به تبادل تجربه با مدیران و راهنمایان این پردیس موزه‌ای پرداختند.

در نشستی که پیش از این بازدید انجام شد، هاجر <span>ابوعلیزاده</span> جانشین مدیر پردیس موزه‌ای دفینه بر همکاری بین دو مجموعه و هم افزایی و استفاده از تجارب یکدیگر تاکید کرد.

همچنین راهنمایان این پردیس موزه‌ای، هر کدام از موزه‌ها را به صورت تخصصی معرفی کردند. نوع چیدمان اشیا، نورپردازی‌ها، جمع <span>آوری</span> اشیا و نحوه نگهداری از اشیای موزه‌ای مورد توجه این گروه بود.

آفرین امامی رئیس کاخ گلستان نیز در این بازدید گفت: معتقدم باید همکاری بین موزه‌ها وجود داشته باشد و همکاران ما هم این امکان را داشته باشند که بازدیدهای تخصصی از موزه‌هایی غیر از موزه‌های تحت پوشش وزارت میراث فرهنگی انجام دهند. این اتفاق می‌تواند اثرات خوبی برای انتقال تجربه بین همکاران موزه‌ای ایجاد کند. چرا که موجب ایجاد حال خوش بین کارکنان دو موزه خواهد شد.

جبار <span>آوج</span> معاون اجرایی کاخ گلستان نیز گفت: هیچیک از موزه‌های ما ارتباط مؤثری با هم ندارند. هر کدام کار خود را پیش می‌برند و از تجارب یکدیگر کمتر استفاده می‌کنند <span>درحالی</span> که موزه‌های کشورهای دیگر نه تنها از تجارب موزه‌های محلی بلکه از تجربه‌های بین <span>المللی</span> بهره می‌برند.

<span>آوج</span> با بیان اینکه یکی از شاخصه‌های پیشرفت در موزه داری و ارتقای موزه‌ها انتقال تجارب است گفت: معتقدم موزه‌ها باید از لاک خودگردانی خارج شوند.

برچسب‌ها

نظر شما

<span>پربازدیدترین ها</span>

منبع: مهر