خبرنامه موضوعات خبری آخرین اخبار
رضا رویگری زنده است و سرحال دادگاه عالی بلژیک معاهده مبادله زندانی با ایران را معلق کرد بغض جواد خیابانی روی آنتن زنده ترکید!+ عکس سقف قیمت نفت روسیه چه تاثیری بر زندگی مردم عادی دارد؟ توییت مقام اروپایی درباره اعدام محسن شکاری بازیکن پرسپولیس بی‌جا کرده برای یحیی ناز کند هزینه تعمیر ال ای دی تلویزیون ال جی چقدر است؟ وزیر جدید هم بر درستی پیش‌بینی همتی، مهر تایید زد / وعده طلایی رئیسی، سراب بود نگاهی به حضور تیم برزیل در یک چهارم نهایی جام جهانی در ادوار مختلف آمریکا تحریم‌های جدیدی در ارتباط با ایران وضع کرد ماجرای شلوغی شب گذشته میدان آزادی/ دروغ ضدانقلاب بار دیگر رو شد نشست دانشجویی معاون رئیسی جنجالی شد / انتقاد رسانه اصولگرا از«بی‌اخلاقی و توهین» به قاضی‌زاده در قم خانم ها حتما بخوانید | نکته طلایی در در رابطه جنسی که باید بدانید ثبت 7هزار و 700 مورد ازدواج در لرستان انتقاد تند کارشناس فوتبال از کی‌روش؛ ۸ سال قبل در تلویزیون گفتم با او آینده‌ای نداریم تست بینایی؛ کدام مرد سبیل ندارد؟! ۱۵ ثانیه برای پیدا کردنش فرصت دارید شایعه درگذشت یک بازیگر معروف | رضا رویگری درگذشت؟ با راهکار با چربی صورت خداحافظی کنید پرورش استعدادهای افراد تحت پوشش مجموعه خیریه نرجس شیراز در زمینه های فرهنگی و اشتغالزایی رضا رویگری درگذشت
 

استاد دانشگاه علوم پزشکی بوشهر: دختران و پسران ایران خواب بدخواهان نظام را به آشفتگی تعبیر می‌‌کنند

۲ ماه پیش
استاد دانشگاه علوم پزشکی بوشهر: دختران و پسران ایران خواب بدخواهان نظام را به آشفتگی تعبیر می‌‌کنند

محبوبه رمضان زاده استاد و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: ساده لوحانی که حوادث اخیر را برنامه ریزی، حمایت و اجرا کردند آگاه باشند که ملت امروز ایران، فرزندان همان شیرزنانی هستند که در پرتو رهنمودهای خمینی کبیر و آموزه‌های متعالی دین بین اسلام مسیر انقلاب اسلامی را انتخاب کردند.

استاد دانشگاه بوشهر تصریح کرد: ساده لوحانی که حوادث اخیر را برنامه ریزی، حمایت و اجرا کردند آگاه باشند که ملت امروز ایران، فرزندان همان شیرزنانی هستند که در پرتو رهنمودهای خمینی کبیر و آموزه‌های متعالی دین بین اسلام مسیر انقلاب اسلامی را انتخاب کردند و با بذل جگرپاره یشان از آرمان‌های آن صیانت کردند.

وی افزود: اگرچه هنوز هم میان بایدها و واقعیت‌ها فاصله‌ای است، اما دختران و پسران این سرزمین اکنون با هوشیاری این مسیر را با قدرت طی خواهند کرد و بار دیگر خواب ساده‌لوحان و بد خواهان این نظام را به آشفتگی تعبیر خواهند کرد. 

رمضان زاده تصریح کرد: اکنون در افق رهنمودهای روشنگرانه رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم همه رویدادها و فتنه‌های گذشته و فعلی قابل پیش بینی و آسیب‌شناسی است و با هدف عالی که ایشان برای انقلاب اسلامی یادآوری نمودند تکلیف بر همگان روشن است.

این استاد بیان کرد: انتصاب و حضور مدیرانی متخصص، متدین، باتقوی، اخلاق مدار، جهادی، معتقد و ملتزم عملی به آرمان‌های اصیل انقلاب اسلامی است که شاید بتوان این مسئله را امروز از مهمترین مطالبات ملت ایران از ارکان حکومتی دانست.

انتهای پیام/

منبع: فارس