خبرنامه موضوعات خبری آخرین اخبار
عکس ا آخرین وضعیت جواد خیابانی بدهکار مهریه چک ۴۰۰ میلیونی را قورت داد قرعه کشی ایران خودرو آغاز شد | نتایج قرعه کشی ایران خودرو در لینک زیر جنجالی‌های هفته| از بمب‌های 600 میلیاردی استقلال تا اعتراف تلخ رژیم صهیونیستی در جام جهانی تسلیت باشگاه پرسپولیس به مناسبت درگذشت پیشکسوت فوتبال بل001 تیون دیزاین؛ پورشه با لهجه انگلیسی! (+عکس) | موبنا خودروسازان؛ از عرش تا فرش دستیار امیرعبداللهیان: به خاطر اختلافات خانوادگی، خانه پدری را به آتش نکشیم سفر معاون وزیر ورزش و جوانان به اصفهان از رسیدگی به مشکلات سینماگران تا برگزاری ۱۰ رویداد سینمایی در پنجاه و یکمین جلسه شورای معاونین و مدیران سینمایی کپی برداری تویوتا از روی خودروسازی ایران؟ انتقاد روزنامه جمهوری اسلامی از سیاست‌های اقتصادی دولت رئیسی/ این ۴ گروه، کاسبان تحریم اند استعفای جنجالی در ترکیه /دردسر بزرگ اردوغان در آستانه انتخابات خبری عجیب از تیم یحیی | چرا سرمربی پرسپولیس لیست مازاد ندارد؟ بچه‌ها حلقه مفقوده تولیدات نمایشی بازیگر محبوب، مهران رجبی را با خاک یکسان کرد!+فیلم ماموریت ویژه گل‌محمدی به یک پرسپولیسی پایان ماجرای یک دزدی دردسرساز همزمان با جام‌جهانی سپهر حیدری به بهانه سرمربی ژاپن به کی روش حمله کرد! با وجود حذف در مرحله گروهی؛ سرمربی آلمان ابقا شد!
 

ظرفیت های گردشگری و تاریخی استان بوشهر شناسایی شود

۲ ماه پیش
ظرفیت های گردشگری و تاریخی استان بوشهر شناسایی شود

بوشهر- نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استان بوشهر داری قدمت تاریخی و فرهنگی ارزشمند است گفت: با یک برنامه هدفمند این ظرفیت ها باید شناسایی شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالکریم جمیری عصر جمعه در نشست با مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر به واسطه قدمت و تاریخ یک استان با پیشینه تاریخی و فرهنگی ارزشمند است که جای کار فراوانی دارد.نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی افزود: باید با یک برنامه هدفمند با شناسایی ظرفیت‌ها، برای توسعه حوزه‌های مرتبط تلاش کرد و در راستای جذب گردشگر تلاش شود.وی گفت: با توجه به وجود استعدادهای بالقوه و زمینه مناسب در استان، با تکیه بر این ظرفیت‌ها و برنامه‌ریزی کوتاه مدت و بلند مدت باید برای هویت بخشی و توسعه حوزه‌های تخصصی مربوط کار ویژه انجام شود.نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: قوانین، بخشنامه‌ها و لوایح را بررسی کنید و هر جا که نیاز به حمایت، رایزنی و تشکیل جلسات حضوری با متولیان و مسؤلین مرتبط باشد در کنار شما خواهیم بود.برچسب‌ها نظر شما

منبع: مهر