خبرنامه موضوعات خبری آخرین اخبار
یارانه تیرماه ۱۴۰۱ کی واریز می شود؟ + جزئیات جدید ادعای تازه رابرت مالی درباره مذاکره با ایران قالیباف: قرار نیست دهان خود را باز کنیم و اسم هر حرف نپخته‌ای را انقلابی‌گری بگذاریم پرسپولیسی شدن عزت اللهی مشروط شد افزایش حقوق بازنشستگان | چه‌کسی تصمیم گیرنده نهایی حقوق بازنشستگان است؟ پیشنهاد استقلال را قبول می‌کنم / بقال سر کوچه هم پرسپولیس را قهرمان می‌کند بازنشستگان خبر خوب در راه است | نظر مجلس درباره افزایش حقوق بازنشستگان ویدیو هولناک از آتش سوزی جایگاه سوخت در شیراز به خاطر خودرو تیبا / فیلم کارگردان مشهور سینما به اتهام تجاوز حبس شد اندیشکده آمریکایی: ائتلاف اقتصادی جدید تهران-مسکو شکل گرفته است نگاهی به برنامه خندوانه در فصل هشتم/ وقتی زندگی مولف به قیمت مرگ اثر می‌انجامد ماجراجویی پرخطر و آویزان شدن جوان گردشگر بر روی پل معلق آبیدر +ویدئو، عکس تاثیر دارچین در بیماری‌‌‌های قلبی-عروقی خروج مذاکرات از بن بست/ جوزف بورل:هدف سفر من به تهران جلوگیری از شکست برجام است داورزنی: با لابی نمی‌شود بودجه گرفت/ کشتی افتخارآفرین است اما باید کرکره سایر رشته‌ها را پایین بکشیم؟ سردار کوثری: جابجایی در ریاست اطلاعات سپاه ، ربطی به ترورهای اخیر ندارد بازنشستگان خوشحال باشند | خبر قطعی افزایش حقوق بازنشستگان آقای گل لیگ برتر راهی پرسپولیس می‌شود؟ قیمت جدید خودرو در اولین روز تابستان ۱۴۰۱ آخرین آمار کرونا در کشورهای مختلف تا یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱ / عکس
 

اولویت دولت با تکمیل طرح‌های نیمه تمام است

یک ماه پیش
اولویت دولت با تکمیل طرح‌های نیمه تمام است

تهران-ایرنا- معاون اجرایی رییس جمهور گفت: اولویت رییس جمهور و دولت تکمیل طرح‌های نیمه تمام در کشور است و طرح جدیدی آغاز نخواهد شد مگر اولویت آنها مشخص شود.

به گزارش خبرنگار حوزه دولت، سید صورت مرتضوی شنبه شب در برنامه صف شبکه خبر گفت: دولت مردمی سیزدهم برنامه‌های مختلفی اعم از بلندمدت میان مدت و کوتاه مدت تعریف کرده که در ابتدا با پدیده منحوس ویروس کرونا روبرو بودیم که در سرزمین اسلامی تاخت و تاز می‌کرد.

معاون اجرایی رییس جمهورادامه داد: در آن مقطع تعداد جانباختگان ۷۵۰ نفر بود که دولت با اقدامات شجاعانه تمام موانع را از پیش رو برداشت و واردات و تولید واکسن کرونا را سرعت بخشید که اکنون یکی از صادرکننده‌های عمده واکسن است.

مرتضوی افزود: دولت با اقدامات شجاعانه تمام موانع را در واردات کرونا برداشت و امروز تعداد جان‌باختگان ما تک رقمی شده است و امیدواریم به صفر برسد.

وی در ادامه به تصمیم شجاعانه دولت درآزادسازی سواحل در بازه زمانی بسیار کوتاه و دیگر اقدامات چون عبور از بحران‌های انرژی، قرارداد سواپ گازی و دیگر موارد اشاره کرد و گفت که این موارد با تمهیدات خوب در وزارت نفت و نیرو اتخاذ شد و به سلامت عبور کرد.

سرپرست نهاد ریاست جمهوری گفت: انعقاد قرارداد ۱۱ میلیارد دلار از سوی وزارت نفت، اقدام پرشتاب نهضت ملی مسکن و ۴۰ سر فصل مهمی است که دولت در این مدت کوتاه انجام داده است.

ادامه دارد...

منبع: ایرنا