خبرنامه موضوعات خبری آخرین اخبار
یارانه تیرماه ۱۴۰۱ کی واریز می شود؟ + جزئیات جدید قالیباف: قرار نیست دهان خود را باز کنیم و اسم هر حرف نپخته‌ای را انقلابی‌گری بگذاریم ادعای تازه رابرت مالی درباره مذاکره با ایران پرسپولیسی شدن عزت اللهی مشروط شد افزایش حقوق بازنشستگان | چه‌کسی تصمیم گیرنده نهایی حقوق بازنشستگان است؟ بازنشستگان خبر خوب در راه است | نظر مجلس درباره افزایش حقوق بازنشستگان ویدیو هولناک از آتش سوزی جایگاه سوخت در شیراز به خاطر خودرو تیبا / فیلم کارگردان مشهور سینما به اتهام تجاوز حبس شد اندیشکده آمریکایی: ائتلاف اقتصادی جدید تهران-مسکو شکل گرفته است نگاهی به برنامه خندوانه در فصل هشتم/ وقتی زندگی مولف به قیمت مرگ اثر می‌انجامد داورزنی: با لابی نمی‌شود بودجه گرفت/ کشتی افتخارآفرین است اما باید کرکره سایر رشته‌ها را پایین بکشیم؟ خروج مذاکرات از بن بست/ جوزف بورل:هدف سفر من به تهران جلوگیری از شکست برجام است ماجراجویی پرخطر و آویزان شدن جوان گردشگر بر روی پل معلق آبیدر +ویدئو، عکس آقای گل لیگ برتر راهی پرسپولیس می‌شود؟ سردار کوثری: جابجایی در ریاست اطلاعات سپاه ، ربطی به ترورهای اخیر ندارد تاثیر دارچین در بیماری‌‌‌های قلبی-عروقی بازنشستگان خوشحال باشند | خبر قطعی افزایش حقوق بازنشستگان گفت‌وگوی فارس با تنها عضو شیعه کابینه جدید افغانستان/ نظری: طالبان به‌دنبال استفاده از چهره‌های جوان علمی است زائرانی که امسال رایگان حاجی می‌شوند/ هزینه حج تمتع در برخی کشورها +جدول ماموریت بردیف روشن کردن موتور تراکتور و بالا بردن سطح فوتبال ایران
 

ملت فلسطین اجازه یهودی سازی مسجدالاقصی را نخواهند داد

یک ماه پیش
ملت فلسطین اجازه یهودی سازی مسجدالاقصی را نخواهند داد

رئیس جنبش حماس در خارج فلسطین تاکید کرد که مسجدالاقصی یک مکان دینی کاملا اسلامی است و ملت فلسطین اجازه یهودی سازی آن را نخواهند داد.

خالد مشعل در گفتگو با الاقصی گفت: طرح‌های صهیونیست‌ها همچنان پابرجاست و به ملت عظیم فلسطین هشدار می‌دهم که نبرد هنوز تمام نشده است و انتظار می‌رود صهیونیست‌ها در مناسبت‌های آینده باز هم به مسجدالاقصی یورش ببرند.

وی تاکید کرد: دشمن چنین فکر می‌کرد که ممانعت از تمام اشکال مقاومت مسلحانه در کرانه باختری زمینه را برای ادامه شهرک سازی و بلعیدن اراضی و سیطره بر مسجدالاقصی مهیا خواهد کرد.

مشعل تصریح کرد: دشمن در مرحله گذشته می‌خواست با طرح تقسیم زمانی و مکانی مسجدالاقصی حاکمیت دینی بر این مکان را در اختیار بگیرد.

وی افزود: اصطلاحی که اشغالگران ترویج داده و برخی از سیاستمداران اروپایی درباره آزادی دسترسی به اماکن عبادتی از آن استفاده می‌کنند اصطلاحی گمراه کننده است چرا که مسجدالاقصی یک مکان دینی کاملاً اسلامی است و صهیونیست‌ها حقی در آن ندارند.

خالد مشعل همچنین گفت که نبرد شمشیر قدس نقطه عطفی را در تاریخ مبارزات فلسطین تشکیل می‌دهد.

مطالب مرتبط

برچسب‌ها

نظر شما

منبع: مهر