خبرنامه موضوعات خبری آخرین اخبار
یارانه تیرماه ۱۴۰۱ کی واریز می شود؟ + جزئیات جدید ادعای تازه رابرت مالی درباره مذاکره با ایران قالیباف: قرار نیست دهان خود را باز کنیم و اسم هر حرف نپخته‌ای را انقلابی‌گری بگذاریم پرسپولیسی شدن عزت اللهی مشروط شد افزایش حقوق بازنشستگان | چه‌کسی تصمیم گیرنده نهایی حقوق بازنشستگان است؟ پیشنهاد استقلال را قبول می‌کنم / بقال سر کوچه هم پرسپولیس را قهرمان می‌کند بازنشستگان خبر خوب در راه است | نظر مجلس درباره افزایش حقوق بازنشستگان ویدیو هولناک از آتش سوزی جایگاه سوخت در شیراز به خاطر خودرو تیبا / فیلم کارگردان مشهور سینما به اتهام تجاوز حبس شد اندیشکده آمریکایی: ائتلاف اقتصادی جدید تهران-مسکو شکل گرفته است نگاهی به برنامه خندوانه در فصل هشتم/ وقتی زندگی مولف به قیمت مرگ اثر می‌انجامد خروج مذاکرات از بن بست/ جوزف بورل:هدف سفر من به تهران جلوگیری از شکست برجام است ماجراجویی پرخطر و آویزان شدن جوان گردشگر بر روی پل معلق آبیدر +ویدئو، عکس تاثیر دارچین در بیماری‌‌‌های قلبی-عروقی داورزنی: با لابی نمی‌شود بودجه گرفت/ کشتی افتخارآفرین است اما باید کرکره سایر رشته‌ها را پایین بکشیم؟ سردار کوثری: جابجایی در ریاست اطلاعات سپاه ، ربطی به ترورهای اخیر ندارد بازنشستگان خوشحال باشند | خبر قطعی افزایش حقوق بازنشستگان آقای گل لیگ برتر راهی پرسپولیس می‌شود؟ قیمت جدید خودرو در اولین روز تابستان ۱۴۰۱ آخرین آمار کرونا در کشورهای مختلف تا یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱ / عکس
 

شناسایی ۱۲ انبار احتکار کالا در لرستان

یک ماه پیش
شناسایی ۱۲ انبار احتکار کالا در لرستان

خرم‌آباد- مدیرکل تعزیرات حکومتی لرستان با اشاره به شناسایی ۱۲ انبار احتکار کالا در این استان گفت: کالاهای کشف شده به ارزش بیش از سه میلیارد تومان با قیمت مصوب در بین مردم توزیع شد.

وی به آمادگی تعزیرات حکومتی لرستان برای نظارت بر اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها اشاره کرد و افزود: تعداد گروه‌های بازرسی در خرم آباد به هشت گروه بازرسی افزایش پیدا کرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی لرستان افزود: در اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها ۱۲ انبار احتکار کالا در لرستان پلمپ و کالاهای کشف شده به ارزش بیش از سه میلیارد تومان با قیمت مصوب بین مردم توزیع شد.

القاصی مهر، به جلوگیری از افزایش قیمت سایر کالاها غیر از چهار قلم ذکر شده در طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها تاکید کرد و گفت: با هرگونه افزایش قیمت مصوب سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان به شدت برخورد خواهد شد.

وی با اشاره به افزایش اختیارات تعزیرات حکومتی و مجازات‌های بازدارنده اضافه کرد: با این افزایش اختیارات امکان نظارت و برخورد جدی تر با تخلفات احتمالی فراهم شده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی لرستان از شهروندان خواست تخلفات احتمالی را به سامانه‌های ۱۲۴ و ۱۳۵ ادارات صمت و تعزیرات حکومتی گزارش دهند.

القاصی مهر به تشکیل ۳۷۸ پرونده برای قاچاقچیان به ارزش ۲۹ میلیارد تومان جزای نقدی در دو ماهه امسال در لرستان اشاره کرد و افزود: پارسال هم متخلفان به پرداخت ۱۸۰ میلیارد تومان جزای نقدی محکوم شدند.

برچسب‌ها

نظر شما

منبع: مهر